RD 5+1 Kravaře

dům k dokončení rekonstrukce

Více o nemovitosti

Hledáte RD 5+1 v Kravařích? Nabízím Vám jeden k dokončení rekonstrukce. Velmi pěkná lokalita, pozemek celkem 462 m2, zastavěná plocha RD 122,9 m2, obestavěný prostor 742 m3, podlahová plocha 180,23 m2.

K započaté rekonstrukci je vyřízena dotace Zelená úsporám. Dle stavebního povolení má být dispoziční řešení takto: 1.PP - 2x schodiště, suterén 2x - rozvodna vody a topení; 1.NP - zádveří, chodba, schodiště, koupelna a WC, kuchyně, schodiště, zádveří, koupelna a WC, obývací pokoj, jídelna, ložnice; 2. NP - galerie, WC, pokoj, galerie, WC, pokoj, šatna.

Na pozemku je přivedena elektřina - 220/380V, plynový kondenzační kotel umístěný v chodbě, okna a dveře plastové, nová střecha. Nutno dokončit zateplení domu a kompletně vnitřní interiér.

Dešťová kanalizace - akumulační nádrž + vsak, dešťové vody ze střechy objektu budou přednostně svedeny a odváděny na stávající vsakovací objekt na pozemku prac.č. 525 k.ú. Kravaře ve Slezsku a je o rozměru 3x2x4m. Přípojka splaškové kanalizace a domovní rozvod v plastových trubkách (více ve stavebním povolení).

V obci je kompletní občanská vybavenost, dostupnost autem, autobusem. Parkování na zpevněné ploše u RD, vjezd na pozemek povolen novým sjezdem z místní komunikace na ul. Komenského.


Fotogalerie

Půdorys

Mapa lokality

Energetická náročnost nemovitosti

Dům je v započaté rekonstrukci, zatím energetická třída G - mimořádně nehospodárná

                       Cena:   2.600.000,- Kč k jednání

Kontaktujte mě:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.