Lidsky, vstřícně a proto profesionálně 
cs

                NOVINKA                   

RD Ostrava - Vítkovice, ul. Zengrova

Prodej staršího RD k rekonstrukci s několika druhy využití

VÍCE O NEMOVITOSTI

Ráda Vám představuji starší řadový rodinný dům nacházející se v lokalitě, kam umístilo již mnoho firem své sídlo či výrobní prostory a vlastníků zrekonstruovalo tyto domy na bytové. I tento dům má širokou škálu využití, i přesto, že se nachází ve Vítkovicích.

Dům je v započaté rekonstrukci, celý obvod domu je uděláno podřezání a zaizolování. V přízemí domu se nachází 4 velké prostory, které sloužily v poslední době jen jako dílny a skladové prostory. Tyto prostory si velmi dobře dokážu představit jako dvě samostatné bytové jednotky a půdní prostor po úpravách přidat k obytným prostorům. 

Dům je z poloviny podsklepen. Nachází se zde několik suchých místností, kotelna s kotlem na plyn (není zjištěno, zda je funkční, nepoužíval se). Mnoho využití jak na skladové prostory, dílny, ve sklepě je umístěn vodoměr.

Dům je napojen na obecní vodovodní a kanalizační síť, elektřina 230/380V (momentálně demontovány hodiny), plyn na vtápění a možnost vaření.

Užitná plocha by po rekonstrukci mohla být cca 180 m2, zastavěná plocha 196 m2, plocha pozemku je celkem 262 m2. za domem je menší kousek zahrádky, který je zabezpečen. Přístup na tuto 66m2 zahradu lze vybudovat balkonovými dveřmi z jedné místnosti. Momentálně je přístup venkem.

Zdivo smíšené, stropy dřevěné trámové, okna dřevěná, střecha sedlová plechová (nově natřeno, chtělo by to nechat zkontrolat). Zadní strana domu je opravena a natažena omítka.

Dům je možno využít k vlastnímu bydlení, na bytový dům, na kancelářské prostory, sklady a výrobny i jako sídlo firmy.

 Na tuto rekonstrukci lze využít dotaci, vše můžeme pomoct vyřešit. Financování nemovitosti je možné hypotékou, překlenovacím úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, nebankovní hypotékou atd. Ráda Vám najdu nejvýhodnější řešení podle Vašich možností.

PŮDORYS NEMOVITOSTI

Přízemí

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

MAPA LOKALITY

3D SCAN NEMOVITOSTI

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A OBČANSKÁ VYBAVENOST

V této lokalitě jsou umístěny penziony a restaurace, potraviny (3x + nedaleko penny market), opravny automobilů, kostel Husův sbor vystavěný v roce 1923, ZUŠ Dr. Leoše Janáčka, RB SOU autoopravárenské s.r.o., MHD Ostrava, ZŠ a MŠ.

Tipy na výlety:

  • Dolní oblast Vítkovice
  • Městská památková zóna Ostrava - Vítkovice

ENERGETICKÁ HODNOTA BUDOVY

Vzhledem ke stáří nemovitosti a probíhající rekonstrukci, Třída G - mimořádně nehospodárná

KUPNÍ CENA DOHODOU

NEJVYŠŠÍ NABÍDCE

V případě zájmu mě kontaktujte na tel. 733726910, na e-mailu info@jitka-biernatova.cz nebo pomocí formuláře níže

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů