Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví

ul. Nádražní, Nový Jičín

Dobrý den, jmenuji se Jitka Biernatová, jsem realitní makléřka a ráda Vám představuji tento třípokojový byt. Město Nový Jičín se vyznačuje architektonickými pamatkámi, především čtvercovým náměstím s podloubím a historickým renesančním domem Stará pošta, Žerotinským zámkem a bohatou česko-německou historií.

INFORMACE K BYTU

Byt se nachází na ul. Nádražní v k.ú. Horní Předměstí, obec Nový Jičín, má velikost 3+1 a výměru 63,09 m2 včetně sklepa a lodžie. Byt je v původním udržovaném stavu a je umístěn v 5. z 8. podlaží s výtahem. 

Okna plastová, podlahy v pokojích parkety, v chodbě a kuchyni PVC, koupelna a WC původní umartové jádro. Pokoje neprůchozí se vstupem z centrální chodby. Elektřina, voda a odpady původní, stoupačky jsou již vyměněny.

Dům je již po revitalizaci - ? nová okna, výtah, vstupní dveře, schránky, lodžie, nová střecha. Do domu je/není bezbarierový přístup.

Náklady spojené s užíváním bytu činí ....

OBČANSKÁ VYBAVENOST

V blízkosti domu se nachází 3x dětské hřiště, 2x lékarna, dům s pečovatelskou službou, mateřská škola, prodejna a servis kol WHYTE BIKES - MADE FOR TRAILS, hostinec Pomněnka, restaurace ZUUM group, Bar Meduza, Marek´s culinary bistro&catering, R&B Bistro, zdravotní středisko MED Centrum, hotel Kalač, Hruška potraviny, Dřevo trust, stavebniny IR-PROGRES

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Z dopravního hlediska je poloha města vcelku příznivá. Jeho polohu lze považovat za strategickou vzhledem k jejímu umístění v koridoru Moravské brány. To předurčuje k budování významných zařízení technické infrastruktury celostátního a mezinárodního významu typu dálnice, železniční vysokorychlostní tratě a přenosové energetické sítě.

  • Nový Jičín leží na mezinárodní silnici E-462, 11 km od dálnice D1 (sjezd na 330 km).
  • Mezinárodní letiště Ostrava-Mošnov je vzdálené 18 km od Nového Jičína a je druhé největší letiště v ČR a největší regionální letiště v zemi.
  • Nový Jičín leží poblíž vysokorychlostní železniční tratě (s rychlostí až 160 km/h). Nejbližšími zastávkami na této trati jsou stanice Suchdol nad Odrou, která je vzdálena 8 km (vlakem, autobusem i autem) a stanice Studénka, která je vzdálena cca 15 km (autobus, auto).

Silniční vzdálenosti z Nového Jičína:
Brno – 122 km, České Budějovice – 303 km, Hradec Králové – 240 km, Jihlava – 223 km, Liberec – 305 km, Mošnov – 15 km, Olomouc – 65 km, Ostrava – 32 km, Plzeň – 426 km, Praha – 332 km, Znojmo – 197 km, Žilina – 95 km