Lidsky, vstřícně a proto profesionálně 
cs

JITKA BIERNATOVÁ 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Jitka Biernatová, je mi 46 let a jsem realitní makléřka. Svou práci mám ráda, je mým koníčkem a proto ji dělám s nadšením a láskou.  Úcta, vstřícnost, lidskost a profesionalita jsou mou samozřejmostí.

Svými dosavadními životními zkušenostmi i 16-ti letou praxí v oblasti realit a financí, jako i všemi svými znalostmi, dovednostmi, komunikativností a diplomatičností, pomáhám lidem se všemi jejich problémy. 

V případě, že je nejlepším řešením dané situace prodej, projdu s Vámi vše krok po kroku, poradím si se vším, co nás cestou potká a nekončím ani po předání nemovitosti novému vlastníkovi.

S mnohými svými klienty obchoduji již po několikáté, doporučují mě svým známým z řad rodiny a přátel. Proto si klienty nevyhledávám. Ti, kteří ví jak pracuji a líbí se jim tento způsob, se na mne obracejí s důvěrou a sami.

Mezi mé klienty patří:

a) starší lidé - již nezvládají starosti a povinnosti kolem svých domů nebo je nutné o ně celodenně pečovat, a tam kde bydlí, se to těžko zvládá.

b) lidé, kteří mají se svou nemovitostí problém, který ví, že jsem jej už řešila, protože jsem o něm napsala článek do blogu. 

c) lidé, kteří mají podobné nemovitosti, které jsem již prodala. 

d) lidé, kteří řeší nějaké pozůstalostní prodeje.

e) lidé, kteří chtějí změnit bydlení za větší či menší dle životní či finanční situace.

Chcete-li se poradit, pomoci s problémem, zavolejte. Raději dříve než později. Makléřina není vždy jen o prodeji. Je to komplexní servis kolem nemovitostí.

  Domluvíme si schůzku ještě dnes.

Tel. +420 733 726 910 i sms

Těším se na Vás :-)  Biernatová Jitka

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců? 

UKÁZKA MAPY MNOU PRODANÝCH NEMOVITOSTÍ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.