Lidsky, vstřícně a proto profesionálně 
cs

JITKA BIERNATOVÁ 

Přeji Vám hezký a dobrý den,

Jmenuji se Jitka Biernatová, je mi 46 let a jsem realitní makléřka. 

Svými dosavadními životními zkušenostmi i 16-ti letou praxí v oblasti realit a financí, jako i všemi svými znalostmi a dovednostmi, svou upřimností, komunikativností a diplomatičností, pomáhám lidem s tím, co sami neumí nebo s čím si nedokáží poradit. 

Když je nejlepší prodej, s klienty projdu vše krok po kroku, poradím si vším, co nás cestou potká a nekončím ani po předání nemovitosti.

S mnohými svými klienty obchodujeme již po páté, někteří doporučují své známé z řad rodiny a přátel. Klienty nevyhledávám. Ti, kterým se líbí jak pracuji se na mne obracejí s důvěrou a sami.

Mezi mými klienty patří:

a) hodně starší lidé. Ti se bojí, aby někomu nenaletěli a neobrali je. 

b) lidé, kteří mají se svou nemovitostí problém, který ví, že jsem jej už řešila, protože jsem o něm napsala článek do blogu. 

c) lidé, kteří mají podobné nemovitosti, které jsem již prodala. 

d) také mladí lidé, kteří sledují především mnou profesionalitu, lidskost a vstřícnost.

Chcete-li poradit, pomoci s problémem, zavolejte. Raději dříve než později. Makléřina není vždy jen o prodeji, já jsem vždy s úsměvem, rozvahou a optimismem.

  Domluvíme si schůzku ještě dnes.

Tel. +420 733 726 910 i sms

Těším se na Vás :-)  Biernatová Jitka

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců? 

UKÁZKA MAPY MNOU PRODANÝCH NEMOVITOSTÍ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.