JITKA BIERNATOVÁ 

 KOMPLEXNÍ REALITNÍ ČINNOST A FINANČNÍ PORADENSTVÍ

Přeji Vám hezký a dobrý den,

ať již jste zavítali na mé osobní stránky náhodou nebo to bylo Vaším cílem.

Jmenuji se Jitka, je mi 46 let a mám dvě děti, syna Michaela (7) a dceru Terezu (18). Ještě k nám patří naše fenka cane corso jménem Fenty, díky které jsme založily chovnou stanici d´Aramitze CC. (https://www.daramitzecc.webnode.cz)

Všichni máme rádi přírodu, zvířata, houbaření, výlety a hlavně koně. 

Vystudovala jsem Střední ekonomickou školu v Orlové s maturitou, obor Všeobecná ekonomika. I když mám logické myšlení, používám selský rozum a čísla byla má pýcha, ale zvířata mě lákala více. Proto jsem po škole využila příležitost, díky které jsem poznala okolní svět, a nastoupila jsem k Národnímu cirkusu originál Berousek jako ošetřovatel a řidič.

Od roku 2006 bydlím v Ostravě a věnuji se realitám, financím, účetnictví a poradenstvím. Neustále se vzdělávám a učím. Kurz Milionový makléř 2019 a 2020 mi dal mnoho nových informací, rad, nápadů a zkušeností, které byly velmi přínosné a já je mohu používat pro svou práci.

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejichž prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. A protože mým koníčkem zůstalo i cestování, ráda jezdím po kraji, a pokud to mohu spojit s mou prací, velmi si to užívám, a nejen já, ale i můj malý.

Specializuji se především na své okolí, tj. Ostravu, ale krásy přírody mě táhnou i do vzdálenějších míst. Každá nemovitost je unikátní a originální, a proto každé z nich věnuji veškerou svou pozornost a individualitu při prezentaci.

Vím, že je zde hodně lidí, kteří mají v těchto oblastech nějaký problém a neví si s ním rady. A od toho jsem tady JÁ, ráda Vám pomohu.

Tak nevahejte a ozvěte se mi!

  Domluvíme si schůzku ještě dnes.

Tel. +420 733 726 910 i sms

Těším se na Vás :-)  Biernatová Jitka

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi?                                Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

MAPA MNOU PRODANÝCH NEMOVITOSTÍ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.