SLUŽBY PRO KUPUJÍCÍ

Najít vysněnou nemovitost a udělat z ní domov pro svou rodinu vyžaduje mnoho úsilí, hledání, prohlížení, a také finanční prostředky.

Co nabízíme Vám, jako kupujícím:

KONZULTACE 

  • Společně s Vámi probereme Vaše požadavky a potřeby, abychom mohli najít nemovitost, která odpovídá Vašim očekáváním.

VÝBĚR NEMOVITOSTI 

  • Na základě Vašich požadavků Vám nabídneme výběr nemovitostí, které odpovídají Vašim kritériím. Budeme Vás průběžně informovat o nových nabídkách na trhu.

PROHLÍDKY

  • Domluvíme s Vámi prohlídky vybraných nemovitostí a budeme Vás provázet celým procesem od prvního setkání s prodávajícím až po podpis smlouvy o koupi.

FINANCOVÁNÍ

  • Nabídneme Vám nezávislého finančního poradce, který Vám pomůže s vyřízením hypotečního úvěru a celkové finanční situace.

PRÁVNÍ SERVIS

  • Zajistíme Vám právního zástupce, který bude mít na starosti ověření veškerých dokumentů a smluv, a zajistí tak bezproblémový průběh celé transakce.

STAVEBNÍ PROHLÍDKY

  • Na Vaše přání zajistíme stavební prohlídky a zajištění nezávislého znaleckého posudku nemovitosti.

KOMPLETNÍ REALIZACE

  • Pokud si přejete, zajistíme Vám kompletní realizaci všech stavebních úprav, rekonstrukcí a přestaveb v rámci našich partnerských firem.

ASISTENCE S PŘESTĚHOVÁNÍM

  • Po podpisu smlouvy o koupi Vám pomůžeme s přestěhováním a případným vybavením nového bydlení.

Chcete koupit nemovitost, díváte se na internet, hledáte v inzerci, možná i jezdíte po prohlídkách. Vím, že je doba hektická, ale zkuste se na chvíli zastavit, posadit se a zamyslet se nad následujícími otázkami, které Vám odpoví na spoustu otázek, jaké máte potřeby, jakou vlastně hledáte nemovitost, proč ji hledáte a mnoho dalšího.

1) Kde by se měla Vaše nemovitost nacházet? 

Chtěli by jste být spíše ve městě nebo někde na okraji obce či ve vesnici? Líbila by se Vám nemovitost někde v blízkosti lesa, u řeky, jezera nebo rybníku? Chtěli by jste mít v okolí nějaké sousedy nebo by se Vám líbilo na samotě nebo polosamotě? Jakou maximální velikost pozemku by jste chtěli obhospodařovat a co by na něm nemělo chybět? Měla by být součástí koupě i garáž nebo Vám vyhovuje i garážové stání? Jaké jsou Vaše požadavky na dopravní dostupnost a parkování? Máte v plánu používat osobní automobil, nebo se spoléháte na veřejnou dopravu? Jaké jsou Vaše požadavky na parkování, například počet stání nebo garáž?

2) Jak by jste chtěli, aby Vaše nemovitost vypadala? 

Chtěli by jste zateplený dům s plastovými okny, aby byl Váš dům dobře tepelně a také zvukově izolován?Budete si chtít dům ještě dodělat dle svých představ nebo jej chcete mít již po rekonstrukci? Kolik Vás bude v domě bydlet? Míváte návštěvy, které se u Vás zdrží déle, a budete pro ně tedy potřebovat pokoj pro hosty navíc? Chtěli by jste přízemní, patrový s půdou nebo s obytným podkrovím? Chtěli by jste spíše slunný nebo stinný dům? Z jakého materiálu by měl být dům postaven a kolik by měl mít užitnou plochu? Chtěli by jste podsklepený, částečně podkslepený nebo nepodsklepený dům? Byli by jste raději, kdyby byl Váš dům napojen na obecní vodovod, vlastní studnu nebo obojí. A co se týká odvodů odpadů, preferujete kanalizační řád, žumpu nebo čističku odpadních vod? Vzhledem k dnešním cenám za energie, na čem by jste chtěli vařit, jaký požadujete druh vytápění a ohřevu vody?

3) Jaké vybavení nebo místnosti by ve Vašem v domě neměly chybět? (vlastní tělocvična, sauna, dílna, ...)

Přáli by jste si obývací pokoj samostatný nebo s kuchyní a jak velký? Chtěli by jste koupelnu a WC - společné nebo samostatné, počet? Jak by podle Vás měla být orientována ložnice, jste spíše ranní ptáče nebo si rádi přispíte? Chtěli by jste mít u domu verandu, terasu nebo balkony?


4) Jaké obchody a služby by ve vašem okolí neměly chybět? 

Chtěli by jste mít v okolí cyklostezky, dětské hřiště, tělocvičnu nebo posilovnu, bazén, saunu, park na procházky nebo běhání. Potřebovali by jste mít v okolí dostupnou lékařskou péči? Jste mobilní nebo by měla být dostupná autobusová zastávka, škola nebo školka pro děti?

5) Kolik by Váš dům měl mít maximální kupní cenu? 

Jakou máte představu o možnostech financování? Chcete využít hypotéku, nebo máte úspory, které byste rádi využili? Máte nějaké požadavky na financování, například určitou výši úrokové sazby nebo délku splácení? Kolik maximálně by měla být dle Vašich možností platba za hypotéku? Kolik by měly být měsíční náklady za energie? Jak budete chtít koupi financovat? Co ještě splácíte a mohlo by ovlivnit koupi?

6) Jaké jsou Vaše plány pro budoucnost a jak by se měla Vaše nemovitost do nich zapojit? 

Plánujete zde trvale bydlet, nebo byste chtěli nemovitost využívat jen jako rekreační objekt? Máte zájem o výhledový potenciál nemovitosti, například pro případ budoucího prodeje nebo pronájmu? 

 7) Jaké jsou Vaše požadavky na úroveň bezpečnosti a soukromí? 

Potřebujete, aby Vaše nemovitost byla obehnána plotem, nebo jste ochotni sdílet pozemek s ostatními lidmi? Jak by měla být zabezpečena Vaše nemovitost proti vloupání a krádežím?

8) Jaké jsou Vaše priority vzhledem k zdraví a životnímu stylu? 

Máte zájem o nemovitost s vlastním zahradním pozemkem, kde byste si mohli pěstovat vlastní zeleninu? Zajímá Vás kvalita vody, ovzduší v okolí? Chcete žít v blízkosti sportovních zařízení, jako jsou tělocvičny nebo běžecké a cyklo trasy? Máte rádi zvířata? Vadil by Vám v okolí pes nebo kůň? Sami máte nějaké domácí nebo hospodářské zvíře? 

Tyto otázky Vám mohou pomoci zúžit výběr nemovitostí a najít tak takovou, která nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům a potřebám. Je důležité důkladné zvážení různých faktorů před nákupem, aby jste se vyhnuli nákupu nemovitosti, která Vám nakonec nebude vyhovovat. Pokud budete mít jakékoliv další otázky nebo požadavky, budu ráda, když mi je sdělíte a já se budu snažit Vám co nejlépe poradit, abychom společně našli to, co hledáte. Zkuste Vaše odpovědi vložit do formuláře níže, ráda Vám pomohu s hledáním Vaší nemovitosti.