ČLÁNKY

Zde najdete informace, které mohou být užitečné

Všechny informace, které zde jsou v článcích, platí v upravené formě dle legislativy i v současné době, jen je třeba zjistit, jaká je u Vás přesně situace.

Proto bude nejlepší, když se se mnou spojíte, a vše probereme dopodrobna na nezávazné osobní schůzce. 

Těším se na Vás.

Volejte: +420733726910

Pište: info@jitka-biernatova.cz

Stojíte před prodejem bytu nebo domu? Chystáte se sjednat hypoteční úvěr a vybrat první nemovitost? Pak vás jistě zajímá, jak realitní trh promění mimořádná opatření v souvislosti s nákazou koronavirem.

"Moji rodiče měli po dobu svého života dobré vztahy se sousedy na chatě, proto jim otec pomohl s vyhloubením studny na jejich pozemku, přičemž se domluvili, že ze studny bude moci odebírat vodu i naše rodina. Chatu jsem po otci zdědil. Mé vztahy k sousedům sice již nebyly tak vřelé jako za otcova života, ale vodu jsem bez problémů z...

V současné době projednává Parlament ČR vládní návrh zákona na zrušení daně z nabytí nemovitých věcí, která je upravena zákonným opatřením senátu č. 340/2013 Sb., a která od 1. 1. 2014 nahradila daň z převodu nemovitých věcí.

Nové výstavbě se stále daří, ke slovu se v jarním a letním období dostávají i nejrůznější přístavby a rekonstrukce. Je možné na výstavbu využít dotace? A můžu o dotace žádat i v případě, když se nejedná o novostavbu?