RD 3+KK OSTRAVA-HRABOVÁ

UL. MLYNÁŘSKÁ

Novostavba RD s menší zahrádkou, prostorný, útulný pro menší rodinu nebo pro rodiče, kteří by chtěli být sami a přesto blízko svým dětem.

POJĎTE S NÁMI NA VIDEOPROHLÍDKU

PROJDĚTE SI DŮM KROK PO KROKU (PLAY VÁS PROVEDE SAMO)

FOTOGALERIE VÁM UKÁŽE DOMOV, DUCHA PROSTORU A PŘÍBĚH DOMU

JAK VYPADÁ PATRO VÁM PŘIBLÍŽÍ PŮDORYSY

VÍCE INFORMACÍ O NABÍZENÉM DOMĚ

Ve výhradním zastoupení majitelky si Vám dovoluji představit samostatně stojící, přízemní rodinný dům a pozemek.

Tato nemovitost leží v obci Ostrava, v části obce Hrabová, ve velmi pěkné a klidné lokalitě, v rozptýlené rodinné zástavbě kousek od lesa. Dům je vhodný pro menší rodinu, které stačí jen malá zahrádka kolem domu. Díky umístění je zde možnost koupit dům na ubytování, jako sídlo firmy nebo kancelářské prostory a mnoho dalších způsobů využití.

Zahrada je rovinatá osázena různými okrasnými keři a stromy. K domu náleží pozemek o celkové výměře 347 m2, který je celý oplocen. Na pozemku je umístěna 3000 l nádoba na dešťovku, z níž je voda svedena na využití do domu.

Současní majitelé bydlí v domě od roku 2018, kdy jej zkolaudovali. Zanechali zde hodně svých nápadů a představ, celý dům si postupně postavili, aby se jim v něm na stáří dobře žilo. Byly udělány rozvody vody a odpadů již v plastových trubkách, v celém domě elektroinstalace v mědi a podlahové rozvody topení s napojením na solární panely. Dům je téměř soběstačný. Podlahy v domě dlažba. Dům je zateplen, jsou nainstalována plastová okna, síťky do oken a žaluzie. Zateplená střecha a střešní krytina. Do domu je možno přidat pro levnější vytápění krbová kamna.

A jednou by zde i žili, kdyby ... Dům, který si před pár lety postavili již nesplňuje potřeby a bylo by nutno jej zcela předělat. Ví však, že jiní mají odlišné představy a proto se rozhodli jej prodat.

Technická část:

Zastavěná plocha domu je asi 86 m2, objekt je nepodsklepený, přízemní (podlahová plocha 1.NP je ccá 76 m2). Zdivo smíšené o tloušťce 45-50 cm, střecha polovalbová, vnitřní omítky štukové vápenné.

Vodovodní přípojka vedena z veřejné sítě. Odpady z kuchyně, koupelny a WC svedeny do kanalizační sítě obce. Plynová přípojka není. Elektřina je tažena již v mědi, přívodní kabel vzduchem, 230V/380V. Vytápění domu je podlahové propojeno se solárními panely umístěnými na střeše domu. 

Do domu se vstupuje přes jeden schod (lze vybudovat nájezd pro vozíček a tím udělat bezbariérový přístup) přes zádveří. Dále následuje velká prostorná předsíň, technická místnost, koupelna a WC samostatné, ložnice, menší pokoj sloužící jako pracovna, velký obývací pokoj s jídelnou propojenou i s kuchyní. V předsíni je umístěna velká vestavěná skříň obsahující velké množství úložného prostoru.

zalohy na elektřinu mají ve vysi 3500,- Kč, dalsi naklady již jsou dle vaší spotřeby a potreby. 

MAPA LOKALITY

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A OBČANSKÁ VYBAVENOST

Dům se nachází nedaleko rychlostní silnice 56 Ostrava - Frýdek-Místek, místní, MHD zastávka.

V okolí se nachází veškerá dostupná občanská vybavenost - MŠ i soukromá školka, ZŠ, dětské hřiště, pošta, veterinární ordinace, lékař, lékárna, pizzerie, Makro, Tesco a mnoho dalšího.

Park Hrabovjanka je klidným místem uprostřed zeleně přímo vedle cyklostezky vedoucí k řece Ostravici. Dominantou je živý altán z vrbového proutí, který se proměňuje s ročními obdobími (v březnu roku 2022 byl původní vrbový altán kvůli špatnému zdravotnímu stavu v důsledku stáří odstraněn, aby byl nahrazen novým dřevěným altánem). Dřevěné lavičky nabízí příjemné posezení. Najdete zde mnoho edukativních i interaktivních prvků pro děti. Nechybí zde houpačka, lanové prvky, neposedná kladinka, pexeso a mnoho dalšího. Parčík lemuje potůček Zyf, ve kterém si děti mohou hrát a vidět i drobné rybky. Důležitou součástí parku jsou také ptačí a netopýři budky a krmítka. Protože poblíž parku kdysi stával mlýn, mohou si návštěvníci v Hrabovjance prohlédnout i původní mlýnský kámen. Zkrátka ideální a krásné místo pro načerpání energie z přírody. 

KUPNÍ CENA 4.690.000,- Kč

Paní majitelka si nepřeje být kontaktována nikým jiným než pověřenou realitní makléřkou, která ji zastupuje. Všechny Vaše dotazy a nabídky posílejte výhradně na e-mail info@jitka-biernatova.cz

V případě většího počtu zájemců o tento dům si majitelé vyhrazují právo výběru nejvýhodnější nabídky formou aukce.

 Bližší informace k aukci budou všem účastníkům rozeslány e-mailem dostatečně dopředu k prostudování a eventuálnímu doplnění informací dle potřeb. Aukce se bude konat elektronicky a odkaz na ní bude zaslán pouze na ověřený e-mail a pouze klientovi, se kterým bude uskutečněna prohlídka nebo bude domluveno zapojení se do aukce bez prohlídky na základě shlédnutí celé prezentace na této stránce nemovitosti a to předem. Aukce bude probíhat ve stanovený den a časový interval (např. začátek v 19,30 konec 19,45 hod), který po jeho skončení bude po každém příhozu prodloužen vždy o 5 minut. Tím se zamezí spekulacím "přihodím v poslední vteřině". Aukce potrvá až do vydražení nejvyšší částkou. Výše minimálního příhozu bude uvedena v podmínkách aukce. Do 24 hod musí být podepsána rezervační smlouva a složena rezervační záloha bezhotovostním převodem. V opačném případě bude osloven druhý v pořadí. Více informací již dostanou jen ti, kteří se zapojí do aukce.

Máte zájem si tento dům přijít prohlédnout?

Vyplňte formulář níže. Těším se na Vás!