REZERVACE - BYT 1+1, ul. Komenského, 

Suchdol nad Odrou

Jedná se o velmi pěkný, dispozičně netradičně řešený byt, který je vhodný pro staršího soběstačného člověka nebo pro televizního fandu, který rád kouká na své oblíbené pořady odkudkoliv to jde.

POJĎTE SE MNOU NA VIDEOPROHLÍDKU

FOTOPŘÍBĚH NAŠEHO BYTU

S POMOCÍ 3DSCANU VÁM UKÁŽEME CELÝ BYT KROK PO KROKU

VÍCE INFORMACÍ K BYTU

Tento jednopokojový byt se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpatrového domu umístěného v pěkné a klidné lokalitě osázenou zelení, lavičkami a nad nimi se tyčí již vzrostlé stromy, které i v těch nejteplejších dnech zajišťují mnoho stínu a příjemného posezení.

Byt je velmi světlý, slunný a netradičně řešený. Jeho někdejší majitel byl nejspíše velký fanda sportovních přenosů v televizi a tak si byt uzpůsobil k tomu, aby se mohl dívat i z vany. Současným majitelům se toto ustavení zase líbilo, protože v něm bydlel otec, který tím měl zjednodušený život s chodítkem. I když dům není zcela bezbariérový, lze domluvit schůzku s firmou, která dělá plošinky ke schodišti, aby se i starší člověk bez problémů do bytu dostal sám.

Byt je po rekonstrukci - nová elektřina, nové rozvody vody i odpadů, podlahy dlažba a linoleum, nové omítky, vchod do pokoje je posunut do kuchyně, síta proti mouchám a komárům jsou v oknech.  Dům je po částečné revitalizaci bez úvěru - nová plastová okna, nová fasáda.  

 Nyní se platí:

1600,- záloha plyn (vytápění bytu přes plynové vafky, vaření - dle ročního vyúčtování spotřeba 5/2021 - 3200 kWh, 5/2022- 7016 kWh)      

800,- záloha elektřina  (ohřev vody bojlerem)

1400,- společenství vlastníků ( fond oprav, záloha na vodu, odpad )

Internet je zapojen

Letos je v plánu z peněz ve fondu oprav udělat:

- zateplení stropů ve sklepě

- nové rozvody elektřiny (společné prostory)

- vchod (úprava schodů/rampy) venku

Byt je v osobním vlastnictví a skládá se z kuchyně (10,08 m2), 1 pokoje (20,48 m2), předsíně (5,70m2), původní koupelny a WC (2,84 m2) a sklepního boxu (2,09m2). Celková výměra bytu činí 41,19 m2. K vlastnictví jednotky dále patří spoluvlastnický podíl o velikosti 4119/152272 na společných částech budovy a pozemku.

V ceně bytu je započteno veškeré vybavení a zařízení dle dohody.

MAPA LOKALITY

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A OBČANSKÁ VYBAVENOST

Suchdol nad Odrou je městys v jižní části okresu Nový Jičín v Moravskoslezském kraji (nachází se 9 km severozápadně od Nového Jičína). S přibližně 2 700 obyvateli je největší sídelní jednotkou svazku obcí Region Poodří. Nachází se mezi Beskydami a Oderskými vrchy v oblasti Moravské brány v nadmořské výšce mezi 270 a 280 m n. m.

Na západě nad obcí jsou nejvyššími vrcholy blízkého okolí kopce Pohoř a Olšová s nadmořskou výškou 475 m n. m. Po celé délce městyse protéká Kletenský potok pramenící v Pohořských vrších, který se vlévá do řeky Odry. Část suchdolského katastru o rozloze 82 km² leží na území Chráněné krajinné oblasti Poodří, vyhlášené v roce 1991. Od konce 18. století je k městysi připojena a přifařena osada Kletné. 

Suchdolu nad Odrou vévodí dva kostely. Pozdně renesanční katolický farní kostel Nejsvětější Trojice z roku 1605 a v novorománském slohu postavený evangelický kostel z roku 1858. Suchdol je významným železničním uzlem na trati Přerov-Bohumín, dříve nazývané Severní dráha císaře Ferdinanda I. 

Mezi památky se též řadí výpravní budova železničního nádraží, dvě muzea (Letecké Muzeum Suchdol nad Odrou a Muzeum Moravských bratří), socha císaře Josefa II. a barokní katolická fara z roku 1730. Místní tradicí je od roku 1985 každoroční jízda československého a dnes i evropského Pony Expressu.

V Suchdole nad Odrou je nákupní středisko, drogerie, několik obchodů s potravinami, obchod se zeleninou, poštovní úřad, prodejna léků a zdravotnických potřeb, několik dětských hřišť, park, sportovní hala, dům s pečovatelskou službou, základní škola. Dále je zde restaurace U Králů, restaurace Zlatý důl, nádražní restaurace v budově ČD, Penzion Poodří a jídelna Bašta. V osadě Kletné je kiosek, bistro a pohostinství Tramp.

Suchdolem nad Odrou vede Evropská dálková trasa E3, která měří 6950 km a míří ze Španělska do Bulharska. Tato trasa prochází městysem od jihovýchodu na severozápad označená žlutou barvou a u vodní nádrže Kletné přechází v modrou barvu . Katastrem městyse také vede žlutá turistická trasa č. 7836 vedoucí od vodní nádrže Kletné přes Bernartice nad Odrou a Starý Jičín do Kojetína. Dále pak modrá turistická trasa z Oder do Hradce nad Moravicí, jež katastrem prochází od západu a stáčí se na sever směr Fulnek.

Přes Suchdol vedou cyklotrasy číslo 6078 (Suchdol nad Odrou - Opava) a 6131 (Suchdol nad Odrou - Dolní Nový Dvůr). Pro cyklisty bylo v roce 2010 zbudováno v centru městyse jednotné cyklistické zastavení regionu Poodří. V místní části Kletné k rekreaci vybízí vodní plocha přírodní nádrže Kletné s chatovou oblastí a autokempem. V okolí je bohatá síť restaurací a ubytovacích zařízení pro turisty, pro cyklisty slouží cykloservis.

PRODEJNÍ CENA  1.450.000,- Kč

V případě většího počtu zájemců si majitelé vyhrazují právo výběru nejvýhodnější nabídky.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, ráda Vám byt osobně představím.