BYT 2+1, UL. UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA

Jedná se o byt v osobním vlastnictví, s balkonem, sklepem, ke kompletní rekonstrukci

FOTOPŘÍBĚH BYTU VÁM POVÍ VÍCE

VÍCE INFORMACÍ O BYTĚ

Hledáte byt pro sebe, svou rodinu nebo rodiče, a chtěli by jste si jej upravit dle svých představ a dát do něj kus sebe sama? Tak v tom případě je tento byt zrovna pro Vás.

Nachází se v bytovém domě po revitalizaci, kdy se dům zateplil, vyměnily se okna za plastová, vstupní vchodové dveře a výtah, díky kterému je přístup do bytu bezbarierový. 

Byt je slunný, vzdušný, orientován na dvě světové strany, obě s výhledem do zeleně.

V předsíni najdete mnoho úložného místa. Podlaha je poskládána až do kuchyně z PVC kostek. Umakartové jádro mezi koupelnou, WC a kuchyní se nerušilo, jen se obložilo obklady. V pokojích jsou dřevěné parkety, které je nutno zbrousit a znovu nalakovat. Jsou ve velmi zachovalém stavu, neboť byli celou dobu přikryty koberci. 

Rozvody vody a odpadů včetně stoupaček jsou již v plastu. Rozvody plynu jsou každoročně revidovány. elektřina je v původním stavu. 

Za užívání bytu nyní majitelé platí  4.853,- Kč + elektřina, plyn (vaření). Byt má výměru 56,05 m2. Nový vmajitel si jej může převzít ihned po převodu vlastnictví.

V okolí najdete velkou spoustu dětských hřišť, základní i mateřskou školu, Total sport, Lidl, Porubské divadlo, workoutové hřiště (venkovní posilovna), restaurace, občerstvení. Kousek dál pak Okresní soud v Ostravě, a kolem něj McDonalds a očkovací středisko Moje ambulance, Albert hypermarket, drogerie TETA a lékárna AVE. Naproti přes silnici Opavská se nachází Obchodní cetrum  Galerie (pošta, tesco, DM drogerie, Dr.Max lékárna, ElectroWorld, Sportisimo, a mnoho menších obchůdků a služeb), čerpací stanice Shell a TESCO, Centro Ostrava Nákupní park (OKAY, mountfield, JITONA Ostrava, JYSK, JECH sedací soupravy a jiné)

Dostupnost autobusových a tramvajových zastávek s dostupností po celé Ostravě i mimo Ostravu. Ulice Opavská je hlavním tahem ve směru do Opavy a na druhou stranu do centra.

PRODEJNÍ CENA BYTU 2.100.000,- Kč 

Jaká je Vaše představa o ceně tohoto bytu? Napište mi, proberu to s majiteli. Děkuji

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O DALŠÍ INFORMACE K BYTU NEBO O PROHLÍDKU, VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE