PŘEVEDENO NA NOVÉHO MAJITELE

Dr. 4+1 Orlová, Lutyně, F. S. Tůmy

                                   Jedná se o dr. byt k investici - byt je pronajatý slušnými nájemníky

Více o nemovitosti

Jedinečná investiční příležitost. Dovoluji si Vám nabídnout byt 4+1 v dr. vlastnictví v lukrativní lokalitě Orlové - Lutyni na konci  ulice F. S. Tůmy.

Celková velikost bytu včetně balkonu je 77,82 m2. Byt se nachází ve pátém podlaží osmipatrového domu s výtahem. Byt je v původním udržovaném stavu. Dům je již po celkové rekonstrukci, zateplení, plastová okna, vstupy, schránky.

Klidná lokalita se spoustou zeleně a skvělou občanskou vybaveností, ZŠ, MŠ, Billa, Lidl, KIK i NsP Orlová, autobusové stanoviště, vše v blízkosti domu.

Tato nemovitost je vhodná pro investory. Byt je v současné době pronajat velm i solidními nájemníky, kteří vše hradí již 7 let řádně a včas, byt udržují. Rádi by v něm zůstali i u nového majitele. Náklady spojené s bytem činí 6200,- (nájemné, topení, voda, úklid spol. prostor a jiné služby) + energie. Přepis členských práv na Bytovém družstvu v Orlové stojí 8.700,- Kč.

V případě zájmu bude smlouva s nájemníky ukončena dohodou.

Fotogalerie nemovitosti

Mapa nemovitosti

              Cena úplatného převodu dr. podílu

 670.000,- Kč

Kontaktujte mě

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.