PRODÁNO Dr. byt 1+1              ul. Moravská, Ostrava 

Než se stihla udělat kompletní prezentace - vyklidit byt, uklidit, nafotit, video, nabídla jsem tento byt klientům z databáze, kteří hledali byt v této lokalitě a v tomto původním udržovaném stavu. 

Zájemci se ozvali, že by chtěli byt vidět již v tomto stavu. Ve středu nabráno, čtvrtek prohlídky a rovnou rezervace. Majitelé chtěli byt prodat rychle, aby nemuseli platit další nájem a služby.

Od pondělí budeme připravovat byt k předání pro nového majitele.

Více o nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout byt 1+1 v dr. vlastnictví v lukrativní lokalitě Ostravy - Hrabůvky nedaleko úřadu městského obvodu Ostrava Jin na ul. Moravská. 

Tento byt je možné převést do osobního vlastnictví. Nesplacená anuita činí 30.500,- Kč

Celková velikost bytu včetně sklepu je 42 m2. Byt se nachází ve čtvrtém podlaží ze čtyř bez výtahu. Byt je v původním udržovaném stavu. Dům je již po celkové rekonstrukci, zateplení, plastová okna, vstupy, schránky.

Klidná lokalita se spoustou zeleně a skvělou občanskou vybaveností, ZŠ, MŠ, úřad, Poliklinika, autobusové i tramvajové zastávky, vše v blízkosti domu.

Náklady spojené s bytem činí 2299,- (nájemné, topení, voda, úklid spol. prostor a jiné služby) + energie. Přepis členských práv na Stavebním bytovém družstvu Vítkovice stojí ,- Kč.

Fotogalerie nemovitosti

Mapa nemovitosti

Cena úplatného převodu dr. podílu

1.040.000,- Kč


Máte byt v Ostravě, který potřebujete rychle prodat?

Zavolejte mi nebo napište, ráda si s Vámi sjednám schůzku a pomohu Vám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.