REZERVACE - RD 4+1  BOHUMÍN 3

Samostatný RD 4+1 nacházející se v obci Bohumín, části Skřečoň na ul. Myslivecká s pozemkem o celkové výměře 580 m2, hospodářskou budovou a garáží pro dvě auta.

Fotogalerie

Více o nemovitosti

Nabízím Vám RD k rekonstrukci dle představ nového majitele. Dům sae nachází ve velmi pěkné lokalitě v zástavbě dalších rodinných domů.

V suterénu - garáž na dvě auta, prádelna s vanou, sprchovým koutem a samostatným WC, sklad na zavařeniny, kumbál, chodba se vstupem do domu a na zahradu, schodiště do obytné části.

1. NP obyvatelné, kuchyň, komora a velký prostorný obývací pokoj - dá se rozdělit na dva pokoje, chodba, spíž nebo sklad, vchod na verandu a balkon.

Ve 2. NP podkrovní pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC společné. Pokoje jsou v hrubé stavbě, neboť byla započata rekonstrukce. Oklepané omítky, podlahy beton.

Elektrika je již v mědi, 230/380V, plynový kotel na vytápění domu s rozvody v litině v celém domě, rozvody vody od elektrického bojleru v plastu, napojeno na vodovod a kanalizační síť. Okna jsou již plastová, střecha sedlová - tašky. Krovy bez známek poškození.

Mapa lokality

Energetická náročnost nemovitostí

Dům je určený k rekonstrukci, v horním patře v jednom z pokojů hořelo od zásuvky, zatím energetická třída G - mimořádně nehospodárná

                        Cena:  1.800.000,- Kč k jednání

                                      Kontaktujte mě:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.