HRUBÁ STAVBA RD 3+1 S GARÁŽÍ, BÉMOVA, OSTRAVA-BARTOVICE

Hrubá stavba RD 3+1, velmi pěkně dispozičně řešený, připravený k dokončení dle Vašich vlastních představ a vedlejší stavba vhodná jeko velká prostorná garáž s dílnou a sociálním zázemím, nebo možnost skladu nebo výrobny či dílny.

PŘÍBĚH TÉTO HRUBÉ STAVBY - FOTOGALERIE

POJĎTE S NÁMI NA 3D PROHLÍDKU

TROŠKU STAVEBNÍ DOKUMENTACE 

MAPA LOKALITY

VÍCE INFORMACÍ K BUDOUCÍ STAVBĚ

Navržená novostavba RD je pravidelný obdelník o výměře 13,07 x 7,7 m o jednom nadzemním podlaží zastřešen plochou dvouplášťovou střechou, která je před líc jižní fasády předsazena o 1,2 m. Samostatná garáž má tvar nepravidelného obdelníku o rozměrech 15,85 x 6,5 m. Půdorysný tvar je přizpůsoben trojúhelníkovému tvaru parcely o výměře 956 m2, aby byla maximálně využita. Oba objekty zachovávají stejný styl, jsou stejné typově i výškově. Nenarušují okolní ráz a odpovídají zástavbě.

Základy z prostého betonu v kombinaci se ztraceným bedněním. Nosné stěny jsou tvořeny skořepinovými tvárnicemi zděnými na cementovou maltu. Obvodové stěny budou zatepleny zevnitřcpěnovým polystyrénem (materiál je již nakoupem a dle dohody bude v ceně). Vnitřní nosné stěny jsou rovněž z betonových skořepinových tvárnic, příčky pak z pórobetonových tvárnic. Nosná konstrukce střechy je tvořena dřevěnými trámy a fošnami. Okna i dveře plastové, trojsklo, krytina střechy poplastované plechy, okapový systém lindab.

Vytápění domu je naplánovano podlahové elektrické vytápění pomocí topných rohoží jak v RD, tak i v garáži. Voda napojena z vodovodního řádu, vnitřní rozvody v plastu, odpady v plastových strubkách svedeny do vybudované žumpy, která se bude pravidelně vyvážet. Srážková voda ze střechy bude vedena do vsaku o objemu 4m3 (může se přes dotaci dešťovka vybudovat nádoba na sběr této vody, a svést ji zpět na využití v domě jako užitkové vody).

Parcela je již napojena na distribuční síť. Na hranici pozemku se nachází hlavní domovní skříň s jističem 40A. Domovní rozv odnice bude umístěna v technické místnosti, instalace v kabelech CYKY zapuštěná ve zdivu.

Další informace - projektová dokumentace k nahlednutí v kanceláři.

KUPNÍ CENA  3.990.000,- Kč

U této nemovitosti jsme nechali zhotovit odhad znalcem, připravujícím ocenění pro banky.

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A OBČANSKÁ VYBAVENOST

Kolem pozemku vede obecní silnice, která se v jednom směru vine do Ostravy, v opačném do Šenova. Po slepé ulici se pěšky dostanete do 5 minut k autobusové zastávce U samoobsluhy (ta je přebudována na obchůdek se vším potřebným pro domácnost Můj vercajk). Autobusem můžete jet směr Hranečník a odtud již kamkoliv do Ostravy, nebo opačným směrem na Šenov, Havířov, Frýdek-Místek, Terlicko, ...

V této části dojdete do ZŠ Bartovice, Ještěrka, restaurace, autoservisy, a jiná občanská vybavenost. Autobusem jste za 5 minut v Hrušce, Penny, na úřadě či poště, velké ZŠ nebo MŠ. no prostě v centru dění.

CHCETE-LI VĚDĚT K TÉTO NEMOVITOSTI VÍCE, NEVÁHEJTE A ZAVOLEJTE.