Lidsky, vstřícně a proto profesionálně 
cs

Investiční pozemek v Rychvaldu

Dobrý den, jmenuji se Jitka Biernatová, jsem realitní makléřka a ráda bych Vám představila investiční pozemek nacházející se nedaleko Ostravy v katastrálním území Rychvald.

V obci se nachází několik kulturních památek, jako je například barokní kostel sv. Martina z roku 1762 nebo zámek Rychvald, který pochází z 18. století. Rychvald se pyšní i několika přírodními zajímavostmi, například se zde nachází přírodní památka Dubina, což je lesní porost tvořený převážně dubem letním.

Rychvald se nachází v blízkosti hranic s Polskem. V okolí Rychvaldu se nacházejí velká průmyslová centra a je dobře dostupný díky nedávno dokončené dálnici D48, která spojuje Ostravu s Polskem.

Rychvald se nachází v blízkosti pohoří Beskydy, které jsou velmi oblíbené mezi turisty a cykloturisty. V okolí Rychvaldu se nachází mnoho turistických a cyklistických tras, které nabízejí krásné výhledy na krajinu a okolní hory. V Rychvaldě se nachází cyklistický areál Rychvaldský park, který nabízí různé druhy cyklistických tratí pro začátečníky i pokročilé cyklisty.

A Vaše budoucí kupující rodinných domů by mohlo zajímat, že se v obci konají různé kulturní a společenské akce, například každoroční srpnové Rychvaldské slavnosti nebo prosincové Vánoční trhy. 

VÍCE INFORMACÍ O POZEMKU

Nabízíme Vám investiční pozemek o výměře 6123 m2 v katastrálním území města Rychvald.

Jedná se celkem o 4 parcely, všechny vedeny v územním plánu města jako plochy BI - BYDLENÍ INDIVIDUÁLNÍ V RODINNÝCH DOMECH MĚSTSKÉ A PŘÍMĚSTSKÉ. Zastavěnost je 40% a minimální výměry parcel 800m2.

Umíštění pozemků je vynikájící, nacházejí se ve slepé ulici s dojezdovými vzdálenostmi: 

  • Ostrava centrum 8.4 km 
  • Zoo Ostrava 5.7km, 
  • Základní škola 1.9 km, 
  • Mateřská škola 1.8 km, 
  • Pošta 4.3 km, 
  • Penny market Rychvald 4.4 km, 
  • Lidl Ostrava 6.8 km.

Situace koordinační s navrhovanými rozdělením parcel, včetně příjezdové cesty.                                                      (Toto řešení bylo konzultováno se stavebním úřadem, policii i hasiči. Veškerá předběžná stanoviska byly kladné.)

Projektovou dokumentaci k prodloužení vododu                                                                                                             (Byť je připojení na vodovod ve fází projektu, byly již poskytnuté veškeré potřebné souhlasy majitelů dotčených pozemků pro provedení prodloužení. Aktuálně probíhají lhůty pro vyjádření majitelů sousedních pozemků.Na pozemek par.č. 5738 je v projektu doveden 100mm řád, který umožní připojení několika RD. S ohledem na to, že někteří sousedé nemají přiveden vodovod a jsou závislí na studnách, nabízí se varianta poskytnout připojení i jim.)

Dokumentace k sjezdu                                                                                                                                                          (Sjezd z místní komunikace je povolen v provedení na komunikaci o šířce 600cm, zajištěn souhlasem dle a dodatečně věcným břemenem vytýčeným GP zapsaným v katastru. Sjezd je zaprojektován s ohledem na vlečné křivky hasičů a popelářu, plně vyhovuje.)

V nejbližší době budou odstraněny náletové dřeviny ze všech parcel.

PRODEJNÍ CENA = 990,- KČ / M2

                                                                                         cena k jednání

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ A DOKUMENTACI?