Z prodeje vypořádání SJM - RD Dětmarovice 3+KK

09.04.2020

Ozval se mi majitel, že uvažuje o prodeji své nemovitosti. Domluvili jsme si schůzku, domluvili podmínky. Chtěl to probrat s manželkou. Souhlasila jsem. Po týdnu se ozval, dům jsme nafotili, natočili a nascanovali. Začal se nabízet a dělat prohlídky.

Těch se účastnila i majitelova manželka Michaela. Ta z prodeje moc nadšeně nepůsobila, nechtěla se domu vzdát a předat jej cizím lidem, protože do něj dala celé své srdce. A v tom ji moc rozumím. Z domu bylo znát a hřálo tam teplo domova. Jak dům vypadal se můžete podívat zde.

A jak to vše dopadlo? Po prvních dvou prohlídkách jsem pochopila, že by si paní Michaela velmi ráda dům nechala. Po tom, co jsme si spolu promluvily a potvrdila mi mou domněnku, jsme se rozhodla ji pomoci si dům nechat. Domluvila se schůzku s advokátem, bude se řešit vypořádání SJM a dům ji zůstane.

I takhle může skončit prodej nemovitosti, když je snaha a odhodlání.

Vyjádření paní majitelky? Cituji:

"Chci ti moc říci, že si tvé práce, porozumění mi, a pomoci moc vážím. Za sebe mohu říci, že jsi realitní makléř na svém místě. Vzhledem k tomu, že se prodej domu nakonec neuskutečnil a já vím, že je to pro tebe vlastně komplikace. Přesto jsi neváhala mi pomoci, a to člověku, kterého vlastně neznáš - jsi vnímavá a empatická osoba, která dokázala perfektně vycítit moji situaci a za to ti patří obrovské DĚKUJI.

Všem Vám, kteří toto čtete, mohu paní Jitku, jako realitního makléře a finančního poradce, doporučit s tím nejlepším pocitem a vědomím, opravdu budete v těch nejlepších rukou člověka, který neprahne až tak po výdělku, ale po dobře a správně odvedené práci."


Máte podobný problém?

V tom případě mi zavolejte, ráda se s Vámi sejdu, probereme to, a najdeme řešení, které bude na Vaši situaci šité na míru.