RD 3+KK Dětmarovice

Samostatně stojící menší dům po rekonstrukci nacházející se ve velmi klidné části

Více o nemovitosti

Velmi ráda Vám představuji starší rodinný dům ve velmi pěkném prostředí v katastrálním území Dětmarovice, s velmi dobrý dojezdem do Orlové.  Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak je zde možnost využít tuto nemovitost ke komerčním účelům na celoroční rekreaci nebo pro chovatele hospodářských zvířat. Lze využít kotlíkové dotace, o kterou již bylo požádáno v minulých letech.

Dům může zůstat částečně zařízen - skříně na míru, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči.

V koupelně (dříve chodba) vstup na půdu, celý prostor je možné využít na výstavbu podkrovního bytu, nebo i jen dalších pokojů.

Nemovitostí, kterou Vám nabízím, je RD o velikosti 3+KK, přízemní, částečně podsklepený se zastavěnou plochou a nádvořím o výměře 496 m2, užitná plocha domu cca 99 m2, zahrada ccá 2085 m2, pozemek celkem 2581 m2. U domu jsou v loňském roce udělány dřevěné přístřešky, které je možné přes chladnější počasí zadělat foliemi a tvoří tím velmi pěkné posezení pro hosty a pro grilování, nyní uložiště dřeva na vytápění domu. Garáž na stání pro jedno auto.

Stavba je ze smíšeného zdiva 50 cm, podlahy různé - dřevěné, téměř všude dlažba nebo plovoucí podlahy, okna plastová dvojsklo, elektřina v mědi 220/380V rekonstruována před cca 12 lety, zavedena 20 hodinová levná sazba, voda z obecního vodovodu - rozvody v plastu, studna na pozemku na zalévání zahrady, odvod odpadních vod sveden do tříkomorového septiku, dešťová voda zvlášť. Střecha sedlová, plechová, natěr. Podsklepená část domu je přístavba vybudovaná v 70-80 letech. Původní část domu byla postavena před cca 100 lety a byla postupně rekonstruována.

Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva s kombinací elektrokotle napojeno na ústřední topení domu. V obývacím pokoji je umístěn krb s průduchy do všech pokojů, koupelny i WC. Ohřev vody zajišťuje obojživelný bojler 3-4 roky starý (v době vytápění domu je teplá voda pomocí, v létě elektřina)

V suterénu domu jsou umístěny skladové a technické místnosti. Možnost vybudovat letní koupelny.

Na příjezd a přístup k domu je v listu vlastnictví zapsáno Věcné břemeno chůze a jízdy.

Majitel by rád současně s tímto domem prodal i Dr. byt 4+1 v Orlové, Lutyni, ul. F. S. Tůmy

                                Půdorys nemovitosti

                             Fotogalerie nemovitosti

Mapa lokality

                                  3D scan nemovitosti

     Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Dům se nachází v Dětmarovicích, do 5 minut LIDL, KIK, BILLA, NsP Orlová, autobusová zastávka, ZŠ a MŠ na několika místech v okolí. Další občanská vybavenost v Orlové.

Autem i autobusem spojení do Bohumína, Havířova, Karviné, Ostravy i dálkové spoje

                        Energetická náročnost budovy

V současné době se připravuje průkaz energetické náročnosti budovy, je zde nutno uvést zatím třídu G

Kontaktujte mě

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.