PRODEJ POZEMKU V PRŽNĚ 

Prodej pozemku v Pržně, 4190 m2, určeno pro hospodářské účely, kousek od chatové oblasti. Vhodné především pro chovatele zvířat na seno. Velmi pěkná a klidná lokalita. Výstavba RD se v současné době nepovoluje.

VIDEOPROHLÍDKA LOKALITY A POZEMKU

FOTOGALERIE

MAPA LOKALITY

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A OBČANSKÁ VYBAVENOST 

Obec Pržno (německy Prschno) se nachází v okrese Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji. Žije zde 1 061 obyvatel.

Ve vzdálenosti 3 km jižně leží město Frýdlant nad Ostravicí, 8 km severně město Frýdek-Místek, 14 km jihozápadně město Frenštát pod Radhoštěm a 16 km západně město Kopřivnice.

TIPY NA VÝLETY

SKI AREÁL PÁLKOVICE

V Palkovicích u Frýdku-Místku se ve Slezsku rozkládá malé lyžařské středisko stejného jména. Na milovníky lyžování a snowboardingu čekají ve Ski areálu Palkovice dvě sjezdovky - velká, 400 metrová a malá o délce 230 metrů. Obsluhuje je hlavní vlek a dva další vleky pro začátečníky a nejmenší návštěvníky. Umělé osvělení přeje skvělému večernímu lyžování.

V areálu funguje půjčovna lyží a snowboardů se servisem pro ty, kteří nemají vlastní vybavení. Hladoví sportovci se mohou občerstvit v příjemné stylové restauraci, která je v provozu nejen v zimě, ale i po zbytek roku.

SATINSKÉ VODOPÁDY

Jižně od obce Malenovice na území Beskyd najdou milovníci přírody nádhernou horskou říčku, pramenící pod Lysou horou, a na ní hezké vodopády, které byly už v 19. století vyhledávaným turistickým cílem. Satinské vodopády sice nepatří mezi největší, ani co se týče výšky, ani průtoku, nachází se však v překrásné skalní soutěsce, která určitě stojí za návštěvu.

V horkých letních měsících nabízí soutěska příjemný chládek a člověk si tady připadá jako v deštném pralese. Několik vodopádů, jejichž výška nepřevyšuje 3 metry, pak podívanou jenom zpestřuje.

Nejkratší cesta je od U Korýtka, odkud je to po kamenných schodech necelý kilometr a hravě to zvládnou i rodiny z malými dětmi. Kdo by se chtěl projít trochu víc, může vyrazit třeba od rekreačního střediska Sepetná - po oranžové medvědí stezce a následně žluté turistické značce je to odsud asi 4,5 kilometru. Nejbližší železni

CENA ZA POZEMEK

193.000,- KČ včetně právního servisu.

Máte-li o pozemek zájem, kontaktujte mě na tel 733726910, na e-mail info@jitka-biernatova.cz nebo zde do formuláře