Prodej rodinného domu se 2 byty

Frenštát pod Radhoštěm, ul. U Porážky

Jedná se o velký prostorný dům, s možnostmi využití jak k vlastnímu bydlení, tak ke komerčnímu využití kvůli svému umístění a rozložení místností v domě. Byty 5+1 a 4+1 samostatné vchody.

VIDEOPROHLÍDKA NEMOVITOSTI

3D SCAN NEMOVITOSTI

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

VÍCE INFORMACÍ O NEMOVITOSTI

Ve výhradním zastoupení majitele si dovoluji Vám představit samostatně stojící rodinný dům, vedlejší stavby - garáž, kůlnu a pozemek. Tato nemovitost leží v části obce Frenštát pod Radhoštěm, ve velmi pěkné a klidné lokalitě, v rozptýlené rodinné zástavbě, ve slepé ulici. Dům téměř sousedí s místním krytým bazénem, a nedaleko je Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm. Dům je vhodný pro větší rodinu, klidně i pro dvougenerační bydlení. Ale díky umístění je zde možnost pro investora koupit dům s možností ubytování studentů z nedaleké školy, jako sídlo firmy, nebo kancelářské prostory, cukrárna a mnoho dalších příležitostí.

Pozemek je rovinatý,  k domu náleží pozemek o celkové výměře 587 m2. Je však zde možnost, přikoupit vedlejší parcelu o výměře 1494 m2 (kupní cena neobsahuje kupní cenu za tento pozemek), a tím zahradu zvětšit. Zadní hranici pak tvoří koleje.

Dům je k dnešnímu dni plně obyvatelný. Pro splnění současných nároků moderního bydlení předpokládá nějakou menší rekonstrukci.

Současný majitel bydlí v domě teprve roku 2017, ale v současné době je na něj dům velký. Od té doby co se nastěhoval došlo k několika zásadnějším rekonstrukcím. Byly udělány nové rozvody vody již v plastových trubkách, nová elektroinstalace v mědi s napojením na 230 i 380V,  nové rozvody topení s napojením na nový kondenzační plynový kotel. V horním bytě je umístěn nový elektrokotel. Podlahy v pokojích plovoucí a dlažba v koupelnách a na WC. Dům je možné také vytápět krbovými kamny, které jsou jak v přízemním tak i v horním bytě. Dům je zateplen, vyměněna plastová okna, střešní krytina šindel. Tyto dva byty mají samostatné vchody. U spodního bytu je za kuchyní terasa.

Zastavěná plocha domu je 213 m2, objekt je částečně podsklepený, dvoupodlažní (podlahová plocha 1.NP i 2.NP - 130 m2/patro). Zdivo smíšené o tloušťce 45-50 cm, střecha polovalbová, krytina šindel, venkovní omítky bryzolitové, vnitřní omítky štukové vápenné. Schody do sklepa betonové, do horního patra betonové potažené zátěžovým kobercem. 

Vodovodní přípojka vedena z veřejné sítě. Odpady z kuchyní, koupelen a WC svedeny do kanalizační sítě obce. Plynová přípojka se nachází na hranici pozemku vedle domu, a je dále napojena na vytápění a vaření v domě. Elektřina je tažena již v mědi, přívod kabel v zemi, 230V/380V.  Vytápění domu je možnost kombinovat, plynovým kotlem nebo krbovými kamny, centrálně napojeno na litinové radiátory, které mají výbornou výhřevnost. 

Sklepní prostory se skládají z několika skladovacích místností. Vstup do sklepa je ze vnitř domu z předsíně vedle šatny za zrcadlovými dveřmi.

Do domu se vstupuje přes zádveří. Dále následuje přízemní bytová jednotka - tři pokoje, koupelna, WC samostatné, šatna, velká předsíň se vstupem do sklepa, velký obývací pokoj otevřený a propojený s kuchyní. Kuchyň je průchozí na terasu.

Druhým, zadním vchodem, se dostanete do horního bytu. Ve vstupu do horního bytu jsou další místnosti - 2,5 pokoje a koupelna se sprchovacím koutem a WC, které mohou sloužit jako venkovní kuchyňka a šatna nebo sklad. Horní byt má pak dva menší pokoje - jeden s vestavěnými skříněmi, jeden obrovský obávací pokoj, kuchyň s balkonem, koupelna a WC samostatné.

Vedlejší budovy - garáž 2x, kůlna na dřevo i nářadí.

PŮDORYS HORNÍHO PATRA NEMOVITOSTI

MAPA LOKALITY

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Třída G - mimořádně nehospodárné

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A OBČANSKÁ VYBAVENOST

Dům se nachází nedaleko hlavní trasy silnice Příbor - Rožnov pod Radhoštěm, nedaleko je i vlaková zastávka Frenštát pod Radhoštěm město, MHD zastávka frenštát p. R. Sídliště.

V okolí se nachází veškerá dostupná občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, krytý bazén, hotelová škola, Albert supermarket, kino, dětské hřiště, pošta, veterinární ordinace, lékař, lékárna, pizzerie, cukrárna a mnoho dalšího.

KUPNÍ CENA 5.990.000,- Kč

MAJITEL SI VYHRAZUJE PRÁVO VYBRAT SI NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKU.

V případě většího počtu zájemců o tento dům, budeme vybírat zájemce formou aukce.

Máte zájem si tento dům prohlédnout? Vyplňte formulář níže.