Lidsky, vstřícně a proto profesionálně 
cs

      PRODEJ RD HAVÍŘOV       

Jedná se o prodej menšího dvougeneračního rodinného domu 2X 2+1 k rekonstrukci s pozemkem, na kterém se dá do budoucna postavit další rodinný dům nebo bungalov. Stojí v Havířově, Prostřední Suché, na ul. Budovatelů.

VÍCE O NEMOVITOSTI

Dům je celopodsklepen. Mnoho využití jak na skladové prostory, dílny, ve sklepě je umístěn nový plynový kotel, ještě nevybalený. V současné době se voda ohřívá přes starý kotel.

Dům je potřeba kompletně zrekonstruovat, voda je zde obecní. Na pozemku je umístěna žumpa, v plánu je napojení na obecní kanalizaci.

Otopná plocha cca 180 m2, zastavěná plocha domu je 10x10 m + hospodářské budovy, plocha pozemku je celkem 1484 m2. Na zahradě se nachází ovocné stromky. Celá zahrada je oplocena. Tento pozemek je stavební, a v případě, že by měl kupující zájem o menší pozemek k tomuto domu, lze tuto parcelu rozdělit, výměra 17,6 m x 51,63 m by se mohla prodat samostatně a vzadu na pozemku by mohl stát druhý dům, který by nikomu nevadil a se stavebním povolením na úřadě nemají problém. (osobně ověřeno).

Zdivo smíšené, stropy dřevěné trámové, dům je podsklepen, okna dřevěná (výměna oken v plánech), střecha valbová velmi členitá, u domu starší hospodářská budova s 3  místnostmi.

Vytápění domu je zajištěno kotlem plynovým kotlem, ohřev vody přes obojživelný bojler. Na tuto rekonstrukci lze využít dotaci, vše můžeme pomoct vyřešit.

VIDEOPROHLÍDKA NEMOVITOSTI  JEJÍHO OKOLÍ

PŮDORYS NEMOVITOSTI

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

MAPA LOKALITY

3D SCAN NEMOVITOSTI

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A OBČANSKÁ VYBAVENOST

V této lokalitě je veškerá občanská vybavenost - obchody, služby, školy, autobusy, MHD

Prostřední Suchá (německy Mittel Suchau, polsky Sucha Średnia) je původně samostatná obec, nyní součást statutárního města Havířova. Nachází se v Moravskoslezském kraji v okrese Karviná, na území někdejšího Těšínského knížectví. Její rozloha zabírá 595,6 ha. Žije zde nyní 5110 obyvatel.

Z oblasti zdravotnictví zde působí pediatr, všeobecný lékař a stomatologové. Školy jsou zde mateřská, základní, střední a dětský domov (založen 1954). Dále je zde pobočka Městské knihovny Havířov (ul. Hornosušská, oddělení pro dospělé, oddělení pro děti, polské oddělení). 

TIPY NA VÝLETY

Přehrada Těrlicko 

ZOO Ostrava
Rozhledna Bolt Tower

ENERGETICKÁ HODNOTA BUDOVY

TŘÍDA G - mimořádně nehospodárná

KUPNÍ CENA 4.200.000,- Kč

V případě zájmu mě kontaktujte na tel. 733726910, na e-mailu info@jitka-biernatova.cz nebo pomocí formuláře níže

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.