PRONAJATO

3+1 Tarnavova, Ostrava - Pískové Doly

byt v osobním vlastnictví

Ve výhradním zastoupení majitele - pronajímatele - si Vám dovoluji představit mládežnický byt o velikosti 3+1, podlahová plocha bytu 69,87 m2, balkon, částečně zařízen, dům po revitalizaci - nová plastová okna, zánovní kuchyňská linka, koupelna a WC samostatné.

Nájemné                                                  9.200,- Kč / měsíčně

záloha na dodávku tepla                           800,- Kč / měsíčně

záloha na teplou vodu/ osobu                   750,- Kč / měsíčně + (dítě 1/2)

záloha studené voda/osoba                      360,- Kč / měsíčně + (dítě 1/2)

Další poplatky spojené s užíváním bytu   690,- Kč  / měsíčně   (osvětlení, uklid společných prostor, výtah, antena, aj.)

Pojištění domácnosti a odpovědnosti      200,- Kč  / měsíčně

CELKEM                                                  12.000,- kč / měsíčně (první platba při podpisu nájemní smlouvy)

KAUCE  (vratná)                                     24.000,- kč při podpisu nájemní smlouvy

PROVIZE vč. právního servisu             12.000,- kč při podpisu nájemní smlouvy                          

Elektřina a plyn u Innogy, smlouva nájemce přímo s dodavatelem, o pohledávkách bude pronajímatel upozorněn, ale neručí za ně (přepis zajistí zprostředkovatel). 

Majitel si vyhrazuje právo spolu s Nájemní smlouvou sepisu Notářského zápisu s doložkou vykonatelnosti.  Také má požadavek pronajmout byt pouze nekuřákům, nevadí mu malý pejsek, který nic neničí. Trvalé bydliště může být přiděleno po třech měsících řádného a včasného hrazení nájmu a všech dalších poplatků nebo dle dohody.

Máte-li byt k pronájmu, a chcete pomoct s výběrem nájemníka a celkovým servisem v průběhu nájemního vztahu, vyplňte formulář níže. Do zprávy dejte informace o bytě.