Z prodej pronájem RD 4+1 Čaková 

Po shlédnutí nabídky a odsouhlašení majitelem, se nemovitost dala do nabídky. Zájem o nemovitost veliký, při první prohlídce s reálným zájemcem o tuto nemovitost došlo k tomu, že si prodej majitel rozmyslel, a chtěl prodat svůj druhý dům stojící vedle, a tento si nechal na rekreační pronájem. 

I toto se bohužel v reálném životě stává, a realitní makléř nemá šanci toto ovlivnit. Podívejte se jak dům vypadal a proč se tak líbil.

Více o nemovitosti

Velmi ráda Vám představuji nový rodinný dům ve velmi pěkném prostředí mezi Krnovem a Širokou Nivou. Obec Čaková se nachází v okrese Bruntál v Moravskoslezském kraji. Žije zde 302 obyvatel. Dům je kompletně zařízen.

U domu je velká prostorná veranda, kterou je možné přes chladnější počasí zadělat foliemi a tvoří tím velmi pěkné posezení pro hosty.

Vytápění domu je zajištěno kachlovými kamny s výměníkem napojeno na ústřední vytápění domu. Ohřev vody zajišťuje obojživelný bojler (v době vytápění domu je teplá voda pomocí výměníku, v létě elektřina)

Na pozemku se nachází dětské hřiště s houpačkou a skluzavkou, pískoviště.

Půdorys nemovitosti

Fotogalerie nemovitosti

Mapa lokality

3D SCAN NEMOVITOSTI

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Jedinou chráněnou památkou je dřevěná zvonice, lidová architektura z doby kolem poloviny 18. století. Zvon z věže zvonice darovali zdejší Němci v době války německé armádě na munici. Po válce sehnali čtyři osídlenci z vlastní iniciativy nový zvon. 

V obci fungují  obecní úřad, dvě prodejny smíšeného zboží a dvě pivnice. Po zrušení mateřské školy zůstala obci nevyužitá budova. Základní a mateřská škola se nachází ve vedlejších obcích. Dopravní dostupnost je autem, obcí projíždí autobus.

Energetická náročnost budovy

V současné době se připravuje průkaz energetické náročnosti budovy. I když jde o novou budouvu, velmi dobře izolovanou, je zde nutno uvést zatím třídu G

Chcete, aby byl o Váš dům také takový zájem?

Obraťte se na profesionální team

Jitka Biernatová

Na realitním trhu již od 2006
Špičková prezentace nemovitostí

tel. 733726910
e-mail: info@jitka-biernatova.cz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.