PRODEJ RD DATYŇSKÁ, HAVÍŘOV-BLUDOVICE

Jedná se velmi pěkný, prostorný, dispozičně efektivně řešený dům o velikosti 6+1

VIDEOPROHLÍDKA NEMOVITOSTI

PŮDORYS NEMOVITOSTI

3D SCAN NEMOVITOSTI

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

VÍCE O NEMOVITOSTI

Ve výhradním zastoupení majitelky si dovoluji Vám představit samostatně stojící rodinný dům a pozemky. Tato nemovitost leží v západní části Bludovic, ve velmi pěkné a klidné lokalitě, v rozptýlené rezidenční zástavbě. Díky konfiguraci okolního terénu je zřejmé, že je dům mimo záplavové území. Dům je vhodný pro větší rodinu, nebo jako zázemí pro někoho, kdo má rád koně či jiná zvířata. Bydlení v něm je tak velmi klidné a s dostatkem soukromí.

Dům byl postaven v roce 1991 a je průběžně udržován. Pozemek je převážně rovinatý. K domu je možné počítat s pozemkem o celkové výměře 1451 m2. Za domem je postavená dřevěná pergola jako posezení, vyzděn gril a uzák.

Zastavěná plocha domu je 127 m2, objekt je nepodsklepený, dvoupodlažní (podlahová plocha 1.NP - 105 m2) s podkrovním obytným prostorem s šikmými stropy ( obytná plocha 105 m2). Zdivo smíšené o tloušťce 45-50 cm, střecha sedlová s vikýři, krytina tašky BRAMAC, krov dřevěný, venkovní omítky, vnitřní omítky štukové vápenné, podlahy betonové a na tom položena plovoucí podlaha nebo dlažba, v některých místnostech dřevěné a na nich koberce. Schody do patra dřevěné točivé otevřené. Okna plastová, v pokojích bílá, z venku tmavá. Od vodoměru jsou po celém domě vedeny plastové trubky na vodu. Odpady z kuchyní, koupelen a WC svedeny do obecní kanalizace.  Plynová přípojka se nachází na hranici pozemku za plotem v zahradě a je napojena na bojler, kterým se ohřívá voda mimo topnou sezonu. Elektřina je tažena v mědi, přívod do domu je zakopaný, 230V/380V. Ohřev vody přes nerezový bojler, ve kterém se v topné sezóně ohřívá voda přes kotel na tuhá paliva. Vytápění domu je centrální s napojením na kotel na tuhá paliva, litinové radiátory. 

Do domu se vstupuje přes zádveří, kde se hned nachází menší místnost sloužící jako šatna. Navazuje na velký prostorný otevřený obývací pokoj, u něhož se po pravé ruce vydáte do kuchyně s jídelnou. Odtud se přes francouzské okno dostanete na venkovní posezení, kde si můžete při ranním sluníčku dát kafíčko a snídani. Z obývacího pokoje se po dřevěném točivém schodišti dostanete do patra a dveřmi před nimi do předsíně, kde jsou pak umístěny koupelna se sprchovacím koutem a WC. Na této straně domu je druhý vchod, zadní vchod na zahradu, do kterého se jde přes venkovní kuchyň, dále je zde technická místnost a komora. Přes technickou místnost se dostaneme do hospodářské části domu, kde byly chlévy a místnosti na přípravu krmení pro dobytek. 

V patře domu jsou čtyři pokoje, jedna pracovna, komora a koupelna společná s WC. V pracovně je výstup ke kontrole střechy v případě, že by bylo potřeba.

MAPA LOKALITY

DOKUMENTACE K DOMU

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A OBČANSKÁ VYBAVENOST

Bludovice jsou místí částí města Havířova ležící na jihu. Vzhledem k okrajové poloze zde převažuje individuální rodinná zástavba.

Dopravní dostupnost městské části je spíše průměrná. Na autobus můžete nastoupit 

150 m od domu, jak na místní, tak rovněž meziměstské linky. Železnice touto částí neprochází. Nejbližší hospůdka je 200 m od domu. V Bludovicích je k dispozici prakticky veškerá základní občanská vybavenost, 2,2 km od domu je Základní škola, přes 3 km pak lidl, sportovní hala Vítek, kaufland, lékarna, restaurace a mnoho dalšího. Vyšší OV je pak dostupná ve zbytku města.

Nejsou zde situovány žádné významné průmyslové podniky, pouze několik menších zemědělských a výrobních objektů.

TIPY NA VÝLETY

 • Kotulova dřevěnka

  Skanzen, Hálkova 1322/18a, Havířov - Podlesí, Česko

 • První havířovský minipivovar

  Pivovar, Selská 1589/8a, Havířov - Město, Česko

 • Výstavní síň Muzea Těšínska Musaion

  Muzeum, Pavlovova 583/2, Havířov - Město, Česko

 • Přírodní památka Žermanický lom

  Chráněné území, Žermanice, Česko

 • Žermanický park

  Zahrada, park, Žermanice, Česko

 • Památník životické tragédie

  Muzeum, Padlých hrdinů 220/47a, Havířov - Životice, Česko

ENERGETICKÁ HODNOTA BUDOVY

třída A - Mimořádně úsporná

KUPNÍ CENA

6.990.000,- Kč

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROHLÍDKU, NEBO MÁTE-LI PODOBNOU NEMOVITOST, VYPLŇTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NÍŽE NEBO ZAVOLEJTE NA TEL. 733726910

pište na e-mail info@jitka-biernatova.cz