RD Oldřichovice u Třince

Samostatný dvougenerační rodinný dům z 60-70 let, udržovaný s velkou zahradou

VÍCE O NEMOVITOSTI

K prodeji je starší rodinný dům nacházející se v okrajové podhorské oblasti lemované beskydskými horami. Dům není hned u frekventované silnice. Poloha domu je vhodná především k bydlení.

Jedná se o podsklepený dvoupodlažní zděný rodinný dům se sedlovou střechou - eternitovou, odvodnění střechy je řešeno klempířskými konstrukcemi z pozinkovaného plechu. Je udržovaný, částečně rekonstruovaný - plastová okna, koupelny. V podzemním podlaží se nachází technické zázemí domu a sklepní prostory, v prvním a druhém nadzemním podlaží jsou dvě autentické bytové jednotky s dispozicí 3+1 o velikosti cca 102 m2 včetně kompletního sociálního zázemí. Byty jsou samostatné - hodiny elektrické, vodoměr, vchody, společné schodiště.

Vnitřní omítky hladké, v koupelnách, WC a kuchyni kombinované s keramickými obklady. Podlahy parkety a dlažba, schodiště betonové, venkovní omítka brizolitová.

Dům je napojen na elektrickou energii, vodovodní řád, odvod odpadních vod sveden do žumpy. Plyn je přiveden k hranici pozemku. Technický stav domu odpovídá stáří a běžné údržbě.

Na pozemku se dále nachází hospodářská budova - nepodsklepená zděná stavba se sedlovou střechou.

Užitná plocha domu je cca 300 m2, zastavěná plocha 150 m2, pozemek o celkové ploše 1879 m2 je oplocený, udržovaný, stojí zde i pergola.

V současné době je dům využíván nájemníky, kteří se o dům starají a rádi by v něm zůstali, není podmínkou (záměr prodeje byl nájemníkům již sdělen).

PŮDORYS NEMOVITOSTI

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

MAPA LOKALITY

3D SCAN NEMOVITOSTI

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A OBČANSKÁ VYBAVENOST

Nemovitost se nachází v Moravskoslezském kraji v obci Oldřichovicích, která je městskou částí Třince. Jedná se okrajovou podhorskou oblast, turistické centrum Třinecka.

Občanská vybavenost odpovídá středně velké obci, potřebné služby, obchody, MŠ, ZŠ jsou ve vzdálenosti cca 300 m.

Spojení do centra města je zajištěno MHD a do okolních obcí a měst jezdí linkové autobusy. V Třinci najdete nájezd na dálnici jak směr Ostrava, Brno, Praha, tak rovněž i na Slovensko.

ENERGETICKÁ HODNOTA BUDOVY

KUPNÍ CENA 3.100.000,- Kč

V případě zájmu mě kontaktujte na tel. 733726910, na e-mailu info@jitka-biernatova.cz nebo pomocí formuláře níže

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.