---------- REZERVOVÁNO ----------

Prodej pozemku Rychvald

5000  PROKLIKŮ NA NEMOVITOST
PŘES 50 PROHLÍDEK
4 VÁŽNÍ ZÁJEMCI
1 KUPUJÍCÍ
Jedná se o pozemek se starším rodinným domem k rekonstrukci či demolici a výstavbě nového

VÍCE O NEMOVITOSTI

 Prodej pozemku v Rychvaldě, ulice Boční. Parcela má výměru 182m2 zastavěná plocha - starý dům, suchý, dá se použít jako základ pro stavbu nebo zbourat. Další pozemky jsou o výměře 1276m2 - zahrada a 839m2 - zahrada. Celková výměra pozemků činí dohromady 2299m2.

Zahrady jsou zarostlé náletovými dřevinami a trávou, okolí domu zástavba rodinných domů a louky. Jde o velmi klidnou oblast nedaleko Ostravy.

Na pozemku je plyn (vyjádření zde), který je přiveden do domu, elektřina (vyjádření zde) již napojena v mědi čtyř žílovým kabelem do rozvodné skříně umístěné na stěně vedle vchodu (jistič je starší 3x25A), chybí jen hodiny a spínací hodiny, voda je dle vyjádření vodáren možná napojit (mohu zaslat na vyžádání včetně geometrického plánku). Dále se na pozemku nachází dosti hluboká studna, kterou je možno vyčistit nebo se dá provést nový vrt. V domě je vidět, že vytápění bylo zajištěno plynovými gamaty.

Příjezd je momentálně řešen věcnými břemeny po pozemcích soukromých vlastníků. Příjezd po asfaltové komunikaci až k domu, část pozemku ve vlastnictví souseda, který si cestu udržuje na vlastní náklady ( musela by se navrhnout úplatná smlouva o věcném břemeni Příjezdu a chůze - možnosti projednám s právním zástupcem ). Také je možné zřízení nezbytné cesty (více o této problematice ve článku v odkaze zde. Geometrický plán této cesty je již na katastrální úřadě evidován. Dle územního plánu je cesta již zakreslena jako koridor silnice I/66 (viz. územní plán) a v budoucnu je s touto cestou počítáno a ulicí projedete oběma směry na hlavní cestu.

Cesta je možná ze strany od ul. Stromořadí.

FOTOGALERIE

ENERGETICKÁ HODNOTA BUDOVY

 Třída G - mimořádně nehospodárná

PRODÁNO ZA 1.100 000,- Kč

MÁTE PODOBNOU NEBO JINOU NEMOVITOST V TÉTO LOKALITĚ?

NEVÁHEJTE A VOLEJTE, HODNĚ ZÁJEMCŮ NEBYLO USPOKOJENO A STÁLE HLEDAJÍ. a ŽE TAM MÁTE NĚJAKOU TU PRÁVNÍ VADU? CHYBÍ VÁM PŘÍJEZDOVÁ CESTA? 

PŘESTO MI ZAVOLEJTE, RÁDA VÁM S TÍM POMŮŽU

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.