INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST   

Prodej pozemku Rychvald

Jedná se o pozemek se starším rodinným domem k rekonstrukci či demolici a výstavbě nového

VÍCE O NEMOVITOSTI

Prodej pozemku v Rychvaldě, ulice Boční. Parcela má výměru 182m2 zastavěná plocha - starý dům, suchý, dá se použít jako základ pro stavbu nebo zbourat. Další pozemky jsou o výměře 1276m2 - zahrada a 839m2 - zahrada. Celková výměra pozemků činí dohromady 2299m2.

Zahrady jsou zarostlé náletovými dřevinami a trávou, okolí domu zástavba rodinných domů a louky. Jde o velmi klidnou oblast nedaleko Ostravy.

Na pozemku je plyn (vyjádření zde) a elektřina (vyjádření zde), voda je dle vyjádření vodáren možná napojit (mohu zaslat na vyžádání včetně geometrického plánku). Dále se na pozemku nachází studna, kterou je nutno vyčistit nebo se dá provést nový vrt.

Příjezd je momentálně řešen věcnými břemeny po pozemcích soukromých vlastníků. Příjezd po asfaltové komunikaci až k domu, část pozemku ve vlastnictví souseda, který si cestu udržuje na vlastní náklady ( musela by se navrhnout úplatná smlouva o věcném břemeni Příjezdu a chůze - možnosti projednám s právním zástupcem ). Také je možné zřízení nezbytné cesty (více o této problematice ve článku v odkaze zde. Geometrický plán této cesty je již na katastrální úřadě evidován.

Další variantou je zřízení cesty na pozemku sousedícího s touto asfaltovou komunikací na níž již je věcné břemeno Příjezdu a chůze zapsáno je v katastru nemovitostí.

FOTOGALERIE

Kupní cena: 1 100 000,- Kč

( Cena k jednání )

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.